Zamówienie na receptę dostępne jest tylko dla Pacjentów, którzy mają złożoną deklarację lekarza POZ w SPZOZ w Mińsku Mazowieckim i w dokumentacji Pacjenta zawarte są informacje o konieczności stałego stosowania danego leku.
  Lekarz wystawiający receptę, powinien wystawić zlecenie na kontynuację recepty, jeżeli lek ma być przyjmowany przez dłuższy okres czasu. Na tej podstawie wnioski o wystawienie recepty są brane pod uwagę.

  Termin realizacji zamówienia na receptę wynosi 7 dni kalendarzowych, jeżeli termin realizacji przypada w dzień wolny od pracy Przychodni, recepta będzie gotowa do odbioru następnego dnia roboczego.

  Administratorem danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim, ul. Szpitalna 37, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w zakresie świadczenia usług zdrowotnych. Pacjentom przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  * - pole wymagane

  Do pobrania:

  Pusty wniosek o wystawienie recepty

  Składanie wniosków w formie papierowej odbywa się codziennie w dni robocze w godzinach pracy rejestracji medycznej w Przychodni Lekarskiej przy ul. Kościuszki 9 w Mińsku Mazowieckim (07:00 – 18:00).