Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim zachęca do lektury artykułów poświęconych problemom ran trudno gojących się.

W zakładce „Rany przewlekłe i nie tylko” cyklicznie będą pojawiały się interesujące artykuły związane z profilaktyką i leczeniem ran przewlekłych.

Autorem tekstów będzie Pani mgr Anna Mirosz – wieloletni pracownik naszej placówki. Profesjonalistka, oddana Pacjentom i ich problemom Pani Ania w przystępny sposób będzie przekazywała wiedzę, którą zdobywała przez lata z pasją i energią.

Pragniemy również poinformować wszystkich Państwa, którzy mają problem z raną trudno gojącą się, że pomimo ograniczeń wynikających z pandemii Covid-19 staramy się zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę specjalistyczną w tym zakresie.

Przypominamy, że przy ul. Szpitalnej 37 w ramach Poradni Chirurgicznej prowadzony jest Gabinet leczenia ran przewlekłych, gdzie pracuje zespół lekarsko – pielęgniarski o wysokich kwalifikacjach opartych na najnowszej wiedzy medycznej.

Gabinet czynny jest 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach 12:00 – 15:00. Wymagane jest skierowanie od lekarza POZ lub innego specjalisty. Zapisy pierwszorazowe prowadzone są telefonicznie, nr tel. do rejestracji centralnej 25 506 53 99.