Dzień Aptekarza 2020

Ogólnopolski Dzień Aptekarza przypada na 26 września. Święto Aptekarzy obchodzimy w dniu imienin św. Kosmy i Damiana, patronów aptekarzy. To zawód z tradycjami, odpowiedzialny i wymagający ogromnej wiedzy.  Z okazji święta pragnę złożyć pracownikom Apteki szpitalnej wyrazy uznania i szacunku dla pracy. Życzę wielu sukcesów osobistych i zawodowych oraz satysfakcji w pełnieniu odpowiedzialnej misji, jaką jest dbanie o zdrowie pacjentów.  

Dyrektor SPZOZ w Mińsku Mazowieckim Mariusz Martyniak

Czytaj dalej Dzień Aptekarza 2020

Mobilny punkt pobrań drive-thru

Od dnia 22 września 2020 r. swoją działalność rozpoczyna BEZPŁATNY punkt pobrań drive - thru przy ul. Szpitalnej 37 w Mińsku Mazowieckim (budynek G) dzięki, któremu bez wysiadania z samochodu pobierany będzie wymaz celem wykonania badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 metodą PCR.

Przed każdym badaniem wymagana jest rejestracja telefoniczna.

Czytaj dalej Mobilny punkt pobrań drive-thru

Ciekawostki dietetyczne

  • Post Category:aktualności

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim zachęca do lektury artykułów poświęconych zasadom prawidłowego żywienia. Cyklicznie będą pojawiały się interesujące publikacje związane z profilaktyką i leczeniem chorób za pomocą diety oraz odpowiednim żywieniu na poszczególnych etapach życia.

Więcej w zakładce:

Ciekawostki dietetyczne

Czytaj dalej Ciekawostki dietetyczne

Podziękowania za wieloletnią pracę

  • Post Category:aktualności

W związku z przejściem na emeryturę z dniem 27 sierpnia 2020 roku dr Mieczysława Romejki Zastępcy Dyrektora do sp. Lecznictwa SPZOZ w Mińsku Mazowieckim, w dniu dzisiejszym spotkali się przedstawiciele…

Czytaj dalej Podziękowania za wieloletnią pracę