Przeniesienie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Szanowni Państwo, Informujemy, że z dniem dzisiejszym, tj. 17 marca 2023 r. lokalizacja Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej została przeniesiona. W związku z powyższym prosimy, aby Pacjenci zgłaszający się do NiŚOZ udali się do wejścia głównego Szpitala (budynek C) – do Rejestracji Medycznej/Punktu przyjęć planowych, w celu zarejestrowania wizyty. Pacjenci oczekujący na wizytę proszeni są o przejście do poczekalni (pokój nr 29). Przypominamy, że Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna daje Pacjentom możliwość uzyskania pomocy doraźnej w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 – 08:00 dnia następnego oraz
  • całodobowo w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Czytaj dalejPrzeniesienie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Gratulacje dla lekarz Marty Florei

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że lekarz Marta Florea w dniach 5-8 czerwca 2024 uczestniczyła w Salonikach w Grecji 16-tej Europejskiej Konferencji Ginekologii Dziecięcej. Pani Marta Florea, która wygłosiła prezentację. pt. "Do we need pediatric and adolescent gynecologist?" (ang. "Czy potrzebny jest nam ginekolog dziecięcy i młodzieżowy?"). Należy nadmienić, że lekarz Marta Florea jest jedną z 12-tu lekarek w Polsce, która posiada prestiżowy tytuł Międzynarodowego Specjalisty w Dziedzinie Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej (IFEPAG Fellow). Gratulujemy sukcesów na arenie międzynarodowej i życzymy dalszej owocnej pracy na rzecz naszych pacjentek.

Czytaj dalejGratulacje dla lekarz Marty Florei

ZMIANA NUMERU KONTAKTOWEGO DO REJESTRACJI REZONANSU MAGNETYCZNEGO

Drodzy Pacjenci, Informujemy, że zmianie uległ numer telefonu kontaktowego do Rejestracji Rezonansu Magnetycznego. Pacjentów, którzy chcą telefonicznie umówić termin wykonania badania, prosimy dzwonić pod numer:

+48 81 820 05 07

Przypominamy, że termin badania można umówić również: Osobiście w Rejestracji medycznej przy ul. Szpitalnej 37 (wejście numer A2) lub Mailowo: rejestracja@rezonansmm.pl Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową odnośnie Pracowni Rezonansu Magnetycznego na naszej stronie internetowej PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO

Czytaj dalejZMIANA NUMERU KONTAKTOWEGO DO REJESTRACJI REZONANSU MAGNETYCZNEGO

Program polityki zdrowotnej w zakresie opieki poporodowej dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Informujemy, że w dniu 10 czerwca SPZOZ w Mińsku Mazowieckim złożył do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego ofertę na realizację zadania pt. Program polityki zdrowotnej w zakresie opieki poporodowej dla mieszkańców województwa mazowieckiego na lata 2024-2026.Konkurs ofert 📣📣 Program zakłada przeprowadzenie: 👉 warsztatów z udzielania pierwszej pomocy u niemowląt; 👉 konsultacji z fizjoterapeutą pediatrycznym; 👉 warsztatów z fizjoterapeutą uroginekologicznym; 👉 konsultacji z doradcą laktacyjnym; 👉 warsztatów z dietetykiem; 👉 konsultacji z psychologiem; 👉 szkoleń dla położnych #zdrowemazowsze #zdrowiejestnajważniejsze Mamy nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcie konkursu.

Czytaj dalejProgram polityki zdrowotnej w zakresie opieki poporodowej dla mieszkańców województwa mazowieckiego