Szanowni Państwo, informujemy, że w Biuletynie Informacji Publicznej SPZOZ w Mińsku Mazowieckim zostało opublikowane Zarządzenie nr 81/2024 Dyrektora SPZOZ w sprawie wprowadzenia organizacji ruchu na terenie Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Szpitalnej 37.

Informujemy jednocześnie, że od dnia 6 lipca zostaje uruchomiony system opłat – dotyczy wydzielonego parkingu przy ulicy 1-go Pułku. System opłat dla pozostałej części zostanie uruchomiony 9 lipca.

Wszystkie pojazdy znajdujące się obecnie na terenie Szpitala (z wyjątkiem wydzielonego parkingu) będą mogłyby wyjechać i wyjechać bez opłat do godziny 8:00 10 lipca (środa).

WJAZD na teren Szpitala od ulicy 1-go Pułku jest tylko dla POJAZDÓW PORUSZAJĄCYCH SIĘ JAKO POJAZDY UPRZYWILEJOWANE.

WJAZD DLA PACJENTÓW, PERSONELU ORAZ INNYCH OSÓB W TYM POJAZDÓW SŁUŻB I INSPEKCJI NIE WYKONUJĄCYCH ZADAŃ JAKO POJAZDY UPRZYWILEJOWANE JEST OD ULICY SZPITALNEJ PRZY BUDYNKU H.

WYJAZD DLA PACJENTÓW I PERSONELU, INNYCH OSÓB ORAZ POJAZDÓW SŁUŻB I INSPEKCJI NIE PORUSZAJĄCYCH SIĘ JAKO POJAZD UPRZYWILEJOWANY JEST OD ULICY SZPITALNEJ PRZY STACJI DIALIZ.

NA TERENIE SZPITALA OBOWIĄZUJĄ ZASADY RUCHU ZGODNIE Z PRAWEM RUCHU DROGOWEGO.

https://spzozmm.bip.net.pl/kategorie/61-2024/artykuly/321-zarzadzenie-nr-812024-dyrektora-samodzielnego-publicznego-zespolu-opieki-zdrowotnej-w-minsku-mazowieckim-z-dnia-05072024-roku-w-sprawie-wprowadzenia-organizacji-ruchu-na-terenie-samodzielnego-publicznego-zespolu-opieki-zdrowotnej-w-minsku-mazowieckim-w-lokalizacji-ulicy-szpitalnej-37?lang=PL