Aktualności

Dary ludzi dobrej woli

W dniu 7 grudnia 2018 zostało przekazane 11 sztuk łóżek turystycznych dla rodziców małych pacjentów oddziału pediatrycznego. Dziękujemy wszystkich ludziom dobrej woli za wsparcie, a przede wszystkim Pani Agnieszce Rogali za zorganizowanie akcji zbiórki pieniędzy na ten cel przez Facebook. Jeszcze raz dziękujemy i jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc.

Św. Mikołaj w oddziale pediatrycznym

Mikołajki to czas, kiedy nikt z nas nie powinien się smucić, a w szczególności najmłodsi – dzieci.

6 grudnia w drzwiach oddziału pediatrycznego zawitał Św. Mikołaj. Siwy Pan, ubrany w czerwone szaty wręczał prezenty i słodycze każdemu dziecku, wzbudzając ogólną radość oraz wywołując uśmiech na twarzy wszystkich osób przebywających w tym dniu w oddziale. Dziękujemy ten wyjątkowy dzień i za dary ludzi dobrej woli, za uśmiech i pozytywną energię i oczywiście zapraszamy Gościa do nas za rok.

Podpisanie umowy dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

W dniu 9  listopada 2019 r. w siedzibie Ministra Zdrowia Pan Mariusz Martyniak Dyrektor SPZOZ podpisał umowę o dofinansowanie projektu pozakonkursowego pn „Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Mińsku Mazowieckim”.

Szpital otrzyma dofinansowanie w wysokości 320 000,00 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach IX Osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Więcej w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

100 lat naszej służby dla Niepodległej Polski

W dniu 9 listopada na terenie szpitala, w miejscu posadzenia „Dębu Pamięci” z okazji 100 rocznicy powstania naszej placówki, Pracownicy uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz pamięć lekarzy, pielęgniarek i personelu szpitala dbających
o zdrowie mieszkańców powiatu na przestrzeni mijających właśnie stu lat. Wraz
z pracownikami SPZOZ w uroczystości uczestniczył Antoni Jan Tarczyński Starosta Miński.

Czytaj więcej...

Punkty poboru krwi

Punkty poboru krwi

Dla Pacjentów

 Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej

 w Mińsku Mazowieckim


Dodatkowe informacje