You are currently viewing Po Zdrowie w Powiecie 2.0 – Zdrowy Start Wakacji

Ależ to była energia! Tak właśnie rozpoczynają się wakacje w Powiecie Mińskim – aktywnie, z uśmiechem i – co najważniejsze – RAZEM!

Za nami „Po Zdrowie w Powiecie 2.0 – Zdrowy Start Wakacji”. I wszystko się zgadzało! Było aktywnie. Było rodzinnie. Było inspirująco. Wszystko dla zdrowia!

Rowerowe wyzwania. Zumba. Mini rajdy. Pokazy służb. Strefy aktywności. Atrakcje dla najmłodszych. A pomiędzy tym wszystkim – setki rozmów o tym, że o zdrowie warto dbać każdego dnia, nie tylko od święta.


Na naszym stoisku również nie zwalnialiśmy tempa!

  • Mierzyliśmy ciśnienie i poziom glukozy.
  • Rozmawialiśmy o profilaktyce, zdrowym stylu życia i badaniach.
  • Uczyliśmy samobadania piersi i jąder.
  • Pokazywaliśmy, że wystarczy kilka minut (serio!), by zrobić dla siebie coś naprawdę ważnego.

Dziękujemy każdemu, kto był z nami i współtworzył atmosferę tego dnia

Szczególne podziękowania kierujemy do organizatora – Powiatu Mińskiego – oraz współorganizatora, Powiatowego Centrum Kultury i Aktywności.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Jedziemy dalej.
Razem po zdrowie w Powiecie!
❤️