Szanowni Państwo, święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas refleksji i zatrzymania się na chwilę, spojrzenia wstecz i patrzenia w przyszłość. Nowy Rok to czas postanowień i wiary, że następny będzie lepszy.

Mijający rok był trudny. Tak jak cały współczesny świat stanęliśmy w obliczu pandemii, zagrożenia epidemiologicznego na ogromną skalę, wyzwania dla nas wszystkich.

Mówi się, że w trudnych chwilach poznaje się Przyjaciół i tak właśnie było w mijającym roku. My, pracownicy Szpitala Powiatowego i Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Mińsku Mazowieckim doświadczyliśmy pomocy i wsparcia od Przedsiębiorców i Mieszkańców Powiatu Mińskiego, Fundacji oraz Samorządów. Państwa pomoc pozwoliła nam na sprawne przygotowanie się do opieki nad pacjentami w warunkach zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 za co raz jeszcze pragnę Państwu podziękować.

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku pragnę Państwu w imieniu Pracowników SPZOZ złożyć serdeczne życzenia, zdrowia i spełnienia marzeń. Życzę, aby nadchodzący Nowy Rok był rokiem spełnionych nadziei, a nie obaw.

Mariusz Martyniak
Dyrektor SPZOZ w Mińsku Mazowieckim