SPZOZ w Mińsku Mazowieckim informuje, że od 5 maja 2020 r. przywrócone zostało wykonywanie badań obrazowych dla pacjentów ambulatoryjnych (RTG, TK, USG). Ze względu na sytuację epidemiologiczną obowiązuje rejestracja telefoniczna na badania.

Pacjenci, którzy byli zapisani na badania w miesiącach kwiecień, maj proszeni są o oczekiwanie na telefon z SPZOZ. Rejestratorka medyczna zaproponuje Państwu nowy termin badania.

Pacjenci ze skierowaniami w trybie pilnym, Pacjenci onkologiczni są proszeni o kontakt telefoniczny z rejestracją w celu ustalenia terminu badania.

Zapraszamy serdecznie Panie do naszej Pracowni mammograficznej. Pacjentki w ramach Programu profilaktycznego (bez skierowania), jak i pacjentki ze skierowaniem od lekarza. W celu ustalenia terminu badania prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją.

Dodatkowo informujemy, że w związku z koniecznością ograniczenia liczby pacjentów przemieszczających się po terenie obiektów szpitalnych utworzyliśmy w Przychodni Lekarskiej przy ul. Kościuszki 9 – gabinet USG. Wszelkich informacji udzieli rejestratorka w rozmowie telefonicznej podczas ustalania terminu badania.

Na badania zgłaszamy się 10-15 minut wcześniej. W punkcie weryfikacji wstępnej Pacjentów będą Państwo proszeni o wypełnienie ankiety epidemiologicznej oraz poddani badaniu temperatury w celu wykluczenia infekcji.

Rejestracja telefoniczna:

25 506 53 99

887 035 434

887 035 494