W związku z obowiązującymi ograniczeniami w zakresie odwiedzin w Szpitalu Powiatowym w Mińsku Mazowieckim od dnia 10 listopada 2021 roku do odwołania, wprowadza się następujące godziny przyjęć rzeczy dla pacjentów przebywających w oddziałach szpitalnych:

1. Rzeczy dla pacjentów będą przyjmowane codziennie tylko i wyłącznie w godzinach 10:00 – 11:00 i 16:00 – 18:00.

2. Rzeczy powinny być spakowane w sposób uniemożliwiający przypadkowe otwarcie i zabezpieczone w sposób uniemożliwiający wysypanie się ich i uszkodzenie.

3. Spakowane rzeczy dla pacjentów przed przekazaniem powinny być oznaczone przez osoby przekazujące. Oznaczenie powinno zawierać czytelnie zapisane imię i nazwisko chorego oraz nazwę oddziału, w którym przebywa chory (opcjonalnie numer telefonu do pacjenta)

4. Rzeczy niespakowane lub spakowane w sposób nienależyty oraz bez oznaczenia odbiorcy nie będą przyjmowane.

5. Rzeczy spakowane i oznaczone będą przekazane pacjentowi. Przekazane rzeczy są własnością pacjenta i szpital nie ponosi za nie odpowiedzialności, wyjątek stanowią rzeczy przekazane do depozytu.

6. Miejscem wskazanym do przekazywania rzeczy dla pacjentów jest wejście główne szpitala. W celu przekazania rzeczy należy zadzwonić domofonem a następnie przekazać rzeczy personelowi szpitala. Rzeczy zostaną przekazane pacjentowi w tym samym dniu.