Z radością informujemy, że, dwoje naszych współpracowników Pani Anna Mirosz Pielęgniarka z Poradni Chirurgicznej oraz Pan Zygmunt Osiński lekarz z Oddziału Wewnętrznego wygrali w Konkursie na Nagrodę Dyrektora Roku 2017.

Pani Anna Mirosz pracuje w SPZOZ w Mińsku Mazowieckim od 1983 roku. Jest pracownikiem Poradni Chirurgicznej, gdzie z zaangażowaniem i prawdziwą pasją oddaje się swojej pracy niosąc pomoc i ulgę pacjentom. Wykorzystując swoją wiedzę i kompetencje inicjuje i wprowadza specjalistyczne, nowatorskie metody leczenia trudno gojących się ran i odleżyn. Jest Przewodniczącą zespołu ds. profilaktyki i leczenia ran przewlekłych w SPZOZ, aktywnie uczestniczy w Polskim Towarzystwie Leczenia Ran. Od dwóch lat organizuje konferencje dla personelu medycznego, na które zapraszani są cenieni i wybitni prelegenci. Konferencje dotyczą innowacyjnych metod leczenia ran i propagują je w szerokim gremium środowiska służby zdrowia wykraczającego poza nasz SPZOZ. Pani Anna Mirosz jest autorką wielu publikacji dotyczących tej problematyki.

Dr Zygmunt Osiński jest pracownikiem w SPZOZ od roku 1979. Jest lekarzem z olbrzymim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, który przez cały okres kariery zawodowej służy ze szczególną oddaniem i troskliwością pacjentom. Związany i zaangażowany w pracę Oddziału Chorób Wewnętrznych, jako jeden z nielicznych lekarzy przetrwał nawet najtrudniejsze chwile Oddziału. Od wielu lat wdraża i przekazuje swoją wiedzę młodszym lekarzom. Jako doświadczony i długoletni lekarz cechuje się skromnością, wrażliwością na innych oraz prawością. Pan dr Zygmunt Osiński cieszy się powszechnym uznaniem i olbrzymim szacunkiem wśród kadry medycznej i pacjentów. Stanowi wzór lekarskiego etosu.    

W konkursie zostali również wyróżnieni Pani Zofia Główka Pielęgniarka Oddziałowa z Oddziału Neonatologii, Pani Genowefa Szubińska referent z Kancelarii oraz Pani Aneta Tomasiuk specjalista mikrobiologii Działu Diagnostyki Laboratoryjnej.

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji ze swojej pracy.