Informujemy, że od 18 maja br. nasi stomatolodzy zapraszają Pacjentów, do korzystania z usług stomatologicznych w zwiększonej obsadzie. Dla Państwa bezpieczeństwa wdrożyliśmy procedury reżimu sanitarnego. Nadal obowiązuje kontakt telefoniczny przed wizytą w gabinecie stomatologicznym w celu wykluczenia infekcji oraz zdefiniowania problemu zdrowotnego. Prosimy dzwonić pod numer telefonu: 25 506 53 56

Lekarz dokona oceny sytuacji i określi, czy przyczyna zgłoszenia wymaga wizyty w gabinecie stomatologicznym i wykonania procedury leczniczej czy też może być ona odroczona, a pomoc doraźna udzielona pacjentowi w ramach teleporady.

Przy podejmowaniu decyzji o formie interwencji będą uwzględniane stany wymagające doraźnej pomocy w tzw. „stanie ostrym” jak i ryzyko progresji choroby i wystąpienia powikłań w perspektywie krótko-, średnio- i długoczasowej (wypadnięte wypełnienia, zęby z opatrunkiem, próchnica głęboka, rozpoczęte leczenie kanałowe).

Wykonujemy procedury w stanach wymagających pilnej interwencji, tj. w przypadku występowania bólu, procesów zapalnych i ropnych, urazów, torbieli a także stanów obarczonych ryzykiem progresji choroby i wystąpienia powikłań.

Świadczenia stomatologiczne realizowane w naszych gabinetach realizujemy w zakresie stomatologii ogólnej dla dorosłych, dzieci i młodzieży. W związku z tym, że zgodnie z obowiązującą ustawą przeciwdziałanie COVID-19 są wstrzymane świadczenia stomatologiczne w szkołach, zapaszmy dzieci i młodzież do Przychodni Lekarskiej przy ul. Kościuszki 9.

W zakresie usług protetycznych realizujemy obecnie świadczenia u Pacjentów, u których rozpoczęto świadczenia protetyczne. O możliwości rozpoczęcia protez u nowych Pacjentów poinformujemy w najbliższym czasie.

Przed wejściem do Przychodni będą Państwo poproszeni o wypełnienie ankiety oraz poddanie się pomiarowi temperatury. Obowiązuje również maseczka. Prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem do gabinetu.