Kapelan Szpitala zaprasza na modlitwę do kaplicy szpitalnej dnia 13.01.2023 r.

Godzina 15.00 – Msza Święta – piąta w intencji wszystkich pracowników szpitala i przychodni. Będziemy prosili Boga Miłosiernego o błogosławieństwo w pracy dla wszystkich pracowników. Prosimy o potrzebne łaski dla chorych przebywających w szpitalu, oraz ulgę w cierpieniu dla nich. Modlimy się też za wszystkich emerytów, którzy pracowali w szpitalu, o łaskę zdrowia dla nich. Za zmarłych pracowników szpitala o łaskę nieba dla nich. Za wszystkich modlących się w kaplicy szpitalnej.

Godzina 15.45 – Różaniec Fatimski w intencji wszystkich pracowników za wstawiennictwem Błogosławionego ks. Ignacego Kłopotowskiego, założyciela zakonu Loretanek. W naszej kaplicy od 2009 r. znajdują się relikwie bł. Ks. I.K. Relikwie zostały podarowane przez Siostry Loretanki z Mińska Mazowieckiego.

Zapraszamy! 13.05.2023 wszystkich pracowników szpitala na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Będziemy się modlić za wszystkich pracowników szpitala za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.

Zapraszamy! Na pielgrzymkę do Rzymu 09.06.-17.06.2023. Będziemy modlić się za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Program pielgrzymki dostępny u p. Grażyny tel. 604 652 518