TRASY AUTOBUSÓW DOWOŻĄCYCH DZIECI NA BASEN W RAMACH PROJEKTU

„Poprawa stanu zdrowia w zakresie otyłości wśród dzieci z klas I-VI z terenu powiatu mińskiego”

TRASA AUTOBUSU NR 1 Siennica

TRASA AUTOBUSÓW NR 2 Stanisławów

Zajęcia na basenie w Mińsku Mazowieckim rozpoczynamy 2 lutego 2020 r. (niedziela)

(Załącznik harmonogram zajęć na okres 6 mc)

Ważne!

Zajęcia na basenie w ramach Projektu odbywają się również w ferie zimowe (9 lutego oraz 16 lutego)

Czytaj dalej

Konsultacje neurologiczne dla dzieci

Od 15 marca 2020 r. w Przychodni Lekarskiej przy ul. Kościuszki 9 w Mińsku Mazowieckim w ramach  Poradni Neurologicznej zostanie uruchomiony gabinet konsultacyjny dla dzieci.  Lekarz specjalista neurologii dziecięcej będzie przyjmował najmłodszych pacjentów. Możliwość rejestracji wraz z harmonogramem pracy zostanie udostępniona w II połowie lutego.

Czytaj dalej

Świadectwo dla Pracowni Mikrobiologii

Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny Pracownia Mikrobiologii Działu Diagnostyki Laboratoryjnej w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim uzyskała pozytywne wyniki w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności Badań Mikrobiologicznych POLMICRO 2019 w zakresie oceny preparatów mikroskopowych, identyfikacji, lekowrażliwości i mechanizmów oporności na leki bakteryjnych czynników etiologicznych.

Czytaj dalej

Zwiększenie dostępności Poradni Neurologicznej

Informujemy, że od 3 lutego 2020 roku nastąpi zwiększenie godzin dostępności do Poradni Neurologicznej w Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Kościuszki 9. Poza dotychczasowymi godzinami pracy konsultacje dodatkowo będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-14:00. Pacjenci zarejestrowani w kolejce oczekujących na wizytę do lekarza specjalisty neurologa będą informowani o przyspieszeniu terminu konsultacji.

Jednocześnie przypominamy, że w Przychodni Lekarskiej mają również Państwo możliwość wykonania badań EMG finansowych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Czytaj dalej
Skip to content