You are currently viewing BIOPSJA CIENKOIGŁOWA TARCZYCY

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że od 01 marca 2023 r. SPZOZ w Mińsku Mazowieckim rozszerza badania diagnostyczne o BIOPSJĘ CIENKOIGŁOWĄ TARCZYCY.

Badania wykonywane będą w co drugi wtorek miesiąca w godzinach od 09:00 do 14:00 w Pracowni USG przy ul. Szpitalnej 37, poziom -1, przez lek. med. Huberta Sekulara – specjalistę radiologii i diagnostyki obrazowej.

Doktor Sekular jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Universität Dusiburg-Essen. Szkolenie specjalizacyjne realizował w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie gdzie zdobył wieloprofilową wiedzę, m.in. z zakresu obrazowania radiologicznego w stanach nagłych, w chirurgii urazowej, naczyniowej i onkologicznej, pediatrii, chorobach płuc, onkologii, neurologii. W wachlarzu umiejętności posiada biegłość w zakresie badań USG, RTG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, jak również doświadczenie zabiegowe w wykonywaniu biopsji cienkoigłowych. W 2021 roku obronił egzamin European Diploma in Radiology, uzyskując tytuł specjalisty.

Od 2022 r. dołączył do zespołu lekarzy radiologów doktor Małgorzaty Wińskiej w Dziale Diagnostyki Obrazowej Szpitala Powiatowego SPZOZ w Mińsku Mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy Pacjentów ze skierowaniami w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz osoby chcące wykonać badanie poza pakietem ubezpieczeniowym.