Informujemy, że od dnia 26.09.2022 do 14.12.2022 roku wejście główne do Szpitala będzie zamknięte, wynika to z rozpoczynającej się modernizacji pomieszczeń znajdujących się na poziomie wejścia głównego. W ramach inwestycji finansowanej z budżetu Powiatu Mińskiego pod nazwą „Modernizacja Szpitala Powiatowego etap V” powstaną gabinety lekarskie, gabinety diagnostyczno-zabiegowe, pomieszczenia sekcji statystyki i dokumentacji medycznej oraz pomieszczenia pomocnicze.

W związku z powyższym dla pacjentów (Poradni położniczo – ginekologicznej, Pracowni endoskopii, oddziałów szpitalnych), odwiedzających oraz personelu szpitala udostępnione zostanie wejście od strony południowej numer C3.

Pacjenci, którzy będą zgłaszali się na badania RTG, USG oraz mammografii są proszeni o korzystanie z wejścia A2 (wejście do Poradni chirurgicznej).

Dodatkowo informujemy, że odbiór dokumentacji medycznej czasowo przeniesiony został do budynku H na II piętro. Bardzo prosimy osoby zgłaszające się po odbiór dokumentacji medycznej o wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 887-036-404.

Do odbioru wyników histopatologicznych, kart zgonów został otwarty punkt informacyjny do którego prowadzi wejście C3.

Za utrudnienia przepraszamy.