Diagnostyka na wysokim poziomie w Przychodni Lekarskiej aparat USG SAMSUNG V8 w rekach naszych specjalistów dla pacjentów Naszej Przychodni.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w Przychodni Lekarskiej w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 9 od 4 stycznia 2024 roku Poradnia położniczo-ginekologiczna została wyposażona w nowoczesny aparat USG.

W dni dzisiejszym Pani Marta Florea lekarz specjalista położnictwa i ginekologii, posiadająca Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej do wykonywania badań USG w 11-13 tyg. ciąży (Fetal Medicine Founddation Certificate of Competence the 11-13 weeks scan) oraz Ukończone w Wielkiej Brytanii kursy: Zaawansowanych Zabiegów Reanimacyjnych w Położnictwie ALSO, (Advanced Life Support in Obstetrics) oraz MOET (Management in Obstetrics Emergencies and Trauma), posiadająca Tytuł Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (International Board Certified Lactation Consultant) przeprowadziła pierwsze badania USG kobiet ciężarnych. Za zgodą pacjentki na udsostepnienie jej wizerunku przedstawiamy Państwu zdjęcia z dzisiejszej wizyty lekarskiej z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu USG.

Dodatkowo informujemy wszystkich naszych Pacjentów, że aparat wyposażony jest w nie tylko w głowice położniczo-ginekologiczne, ale również w głowice do wykonywania badań małych narządów, jamy brzusznej, kardiologii, USG Doppler Duplex.

Na aparacie będą wykonywane badania przez lekarzy pracujących w Przychodni Panią Dorotę Lenarcik, Barbarę Miechowską –Kleyff, Leszka Góreckiego oraz Małgorzatę Gawrysiak.

Badania będą wykonywane na III piętrze w gabinecie numer 319.