You are currently viewing Wsparcie Poradni Proktologicznej przez Firmę AWENTA

Szanowni Państwo, możemy uznać za zasadę, że potrzeby fizjologiczne związane z trawieniem pokarmów, uważamy za krępujące. Wstydliwie też traktujemy części ciała związane z wydalaniem. Nic więc dziwnego, że gdy dokuczają nam problemy zdrowotne związane z tymi czynnościami, odwlekamy wizytę u lekarza – specjalisty. Niesłusznie, bo to dolegliwości takie same jak każde inne. Kiedy się jednak zdecydujemy już na badanie to zadajemy sobie pytanie gdzie?

Spieszymy z odpowiedzią – do Poradni proktologicznej prowadzonej przez lekarzy Oddziału Chirurgii naszego szpitala.

Nie udałoby się to w tym terminie gdyby nie zaangażowanie Pana Waldemara Chomki. Firma AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna, ufundowala wyposażenia poradni proktologicznej.

W dniu dzisiejszym zakupiony sprzęt i materiały w imieniu firmy przekazał Pan Waldemar Chomka. W spotkaniu uczestniczyli dr Marek Olewiński – Ordynator Oddziału Chirurgii, prof Janusz Olędzki oraz mgr Krystyna Karkowska Pielęgniarka Oddziałowa. Spotkanie dotyczyło nie tylko przekazania sprzętu i materiałów, ale też zapoznaniu z potencjałem i potrzebami Oddziału Chirurgii, do najpilniejszych został zaliczony remont oddziału.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w uruchomieniu poradni. Dziękujemy w imieniu Pacjentów I Personelu. Dzięki darowiźnie – plany mogą zmieniać się w rzeczywistość.

Informacje o planie pracy gabinetu niebawem.

Dziękujemy