You are currently viewing Nowy kierownik Przychodni Lekarskiej

Informujemy, że z dniem 1 lutego 2023 roku Dyrektor SPZOZ w Mińsku Mazowieckim Pan Mariusz Martyniak powierzył stanowisko Kierownika Przychodni Lekarskiej w Mińsku Mazowieckim lek. med. Dorocie Zawadce-Zielińskiej.

Pani Dorota ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu zarządzania ryzykiem w Uniwersytecie Warszawskim.

Od 1995 roku pracuje w SPZOZ w Mińsku Mazowieckim jako lekarz dentysta. W 2001 roku uzyskała specjalizację ze stomatologii ogólnej. Od 2012 roku pełniła funkcje Kierownika Poradni Stomatologicznej.

Pani Dorota Zawadka-Zielińska zastąpi na tym stanowisku Panią Janinę Wierzbicką-Buczek, lekarza medycyny rodzinnej, specjalistę reumatologii, która od 1 sierpnia 2008 roku zarządzała Przychodnią.

Pani Zawadce-Zielińskiej życzymy samych dobrych decyzji w budowaniu dobrych relacji na płaszczyźnie pacjent- lekarz, a Pani Wierzbickiej–Buczek serdecznie dziękujemy za 15 lat pracy na stanowisku Kierownika i cieszymy się bardzo, że nadal będzie pracowała jako lekarz POZ oraz lekarz w Poradni reumatologicznej w Przychodni Lekarskiej przy ul. Kościuszki 9 w Mińsku Mazowieckim.