You are currently viewing Nowy psycholog w Zespole Interwencyjno-Terapeutycznym

Witamy na pokładzie Justynę Trojanowską – Juras w Zespole psychologów szpitalnych.

Psycholog i psychoterapeutka. Posiada Certyfikat psychoteraputy od 2015 roku. Od początku swojej pracy zawodowej związana z Oddziałami Dziennymi i Poradniami Zdrowia Psychicznego. Od kilku lat interesuje się pracą z kobietami w ciąży oraz wczesnej relacji matka-niemowlę. Przez dwa lata Pani Justyna pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie w Oddziale Ginekologii, Perinatologii i Położnictwa. Było to dla Pani psycholog niesamowite doświadczenie, które znacząco ukształtowało jej ścieżkę zawodową.

Pani Trojanowska – Juras ukończyła Psychologię Społeczną oraz Społeczną Psychologię Kliniczną na SWPS. Ukończyła 4 – letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” – posiadające akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyła kurs pod tytułem ” Wczesna interwencja psychologiczna dla niemowląt” organizowany przez prof. Grażynę Kmitę. Uczestniczyła w Seminarium Okołoporodowym prowadzonym przez Justyną Dąbrowską z Laboratorium Psychoedukacji. Pracowała z mężczyznami zagrożonymi wykluczeniem społecznym w Stowarzyszeniu „Otwarte Drzwi”. To tylko część punktów na zawodowej mapie Pani psycholog. Cieszymy się, że do naszego Zespołu dołączyła wysokiej klasy specjalistka Pani Justyna Trojanowska – Juras.