You are currently viewing Nowy psycholog Zespołu Interwencyjno-Terapeutycznego

„W pracy bardzo ważne jest dla mnie zbudowanie głębokiej i prawdziwej relacji z drugim człowiekiem, którą uważam za główny czynnik sprzyjający poprawie funkcjonowania i podwyższeniu jakości życia.”

Do grona specjalistów pracujących w naszej placówce dołączyła Sandra Podlaska. Psycholog Zespołu Interwencyjno-Terapeutycznego ze specjalnością psychologa klinicznego oraz psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie szkolenia. Pani Sandra będzie pracowała z pacjentami hospitalizowanymi w Szpitalu potrzebującymi wsparcia psychologa w powrocie do zdrowia.

Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie szkoli się psychoterapeutycznie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Doświadczenie zdobywała podczas staży terapeutycznych i diagnostycznych, m.in. w Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”, Poradni psychologiczno-psychiatrycznej Preludium oraz innych prywatnych placówkach.

Poza pracą w Zespole Interwencyjno-Terapeutycznym w SPZOZ, prowadzi również prywatną praktykę, w zakresie psychoterapii indywidualnej, wsparcia psychologicznego i psychoedukacji oraz interwencji kryzysowej.

Odbyła liczne szkolenia, m.in.:
„Współczesna psychoterapia pacjentów z doświadczeniem psychozy”
„Pomoc psychologiczna w ciąży i w pierwszych miesiącach życia dziecka”
„Kiedy ból psychiczny zamienia się w ból fizyczny – praca z pacjentem z objawami psychosomatycznymi”.